Başkanın Mesajı

Saygı değer Pamuk Evim Dostlarım

1984 den beri PAMUK GRUP Olarak, 1997 Yılından bu yana diğer şirketimizin faaliyetleri ise, 2019 itibarı ile Pamuk Evim faaliyetlerine Güzel emeller ile değişim yaparak başlamış bulunmaktadır. Sistem içerisinde Faizsiz, Kredisiz, Peşinatsız Finans Hesaplarını Arttırmak ve dar gelirli vatandaşlarımıza hizmet ederek katkıda bulunmanın çabası içerisindeyiz. Faizsiz Ev, Araba, İşyeri, Motorsiklet, Arsa, gibi İhtiyaçların bizim ile daha kolay ve avantajlı şartlarda ulaşabileceğinizi sağlamış durumdayız. Problemli Giden bu ekonomi şartlarında, Faizlerin ödeme güçlüğü ortadadır. Yıllardır Türkiye’nin etrafında kurulan çemberleri kırarak ilerleyen Türk halkı çok fedakarlıklar yapmış, karşı koymuş, her seferinde çemberleri kırmış dar boğazlardan çıkmayı bilmiştir.

Bu ekonomiye verilen zararların getirdiği şartlar çerçevesinde; Her ne kadar düşük ya da yüksek faiz olur ise olsun, süreç içinde ciddi yükler getirmekte ve en ufak kırılganlıklarda vatandaş ödeyemez duruma geldiği gibi, ilk dönemler’ de bankalara ödediği para aslında ana para olmayıp, faiz olduğu için, maalesef paraları çöp olmakta ve yarıda ayrılmak istediğinde ödediği para yetmediği gibi fazladan ödeme ile ayrılabilmektedir. Tüketici burada çok dikkat edilmesi gereken bir durum ile karşı karşıya kalabilirler. Pamuk Evim ile bu tür problemlerin olmadığı gibi istenildiğinde İştirakçi ayrılabilir Sıkıntıya düşmez. Bu dar ekonomi hayatında, halkın Umut, Çalışma, Azim ve Dürüstlük ile sıkıntısız günleri, hep beraber geride bırakacağımızdan şüphemiz bulunmamaktadır. Bu çerçevelerde, nasıl ki bu halkın, ekonomiye desteği var ise, halk içinde tüm çalışanlarında özveri ile çalışması gerekir, İşveren ve personellerin karşılıklı en pati yapması ve ekonomiye katkı sağlaması mecburidir. Bu fedakarlıklardan kaçınmamamız gerekmektedir. Aksi halde olan yine bu millete, ekonomiye ve geleceğin çocuklarına olur.

Yeni hayat, Yeni yaşam, Birbirimizi Kırmadan, Dökmeden, Üzmeden, Gönül almayı bilerek, Doğru, Dürüst, Ahlaklı bir yaşam dileği ile;

SAYGILARIMLA.

Mehmet PAMUK

Özgeçmiş

1964 Gaziantep Doğumlu, Gaziantep te okumuş büyümüş, 4 Çocuk Babasıdır. 1984 den bu yana çeşitli işkolları olan şirketleri bulunmakta. Çıraklıktan başlayarak, Video, Televizyon ve Müzik setleri, Ev ve Otomobil deki cihazların döneminde, elektronik içerisinde yılları geçen, sonrasında, Mobil Araç telefonu dönemlerinde ciddi bir Türkiye pazarına sahip olmuş ve doğu ve ırak pazarında yol kat eden, ilerlemeler ile devam ederek, Gsm Cep telefonlarının pazara çıkışta bölgede çok katkı sağlayan. Operatörler ile dirsek Temasında yıllarca hizmet verirken, Gaziantep Organize sanayide 10 bin m2 lik alanda, tekstil hizmetine girmiş ülkeye ürünler imal etmiş ve pazarlamıştır. İnşaat olmazsa olmazı olmuş ve iş merkezleri yapmıştır. Turizm sektörüne Otel konsepti ile katkı sağlamış olup, 2019 Yılında Evim sektöründe 10 milyon Türk lirası ile başlangıç yatırımı yapmıştır.