Biz Kimiz?

Sizlere yıllar içerisinde nereden nereye geldiğimizi, kısa ve öz, şirketin bilgilerini aktarmaktan ve burayı okumanızdan mutluluk duyarız.

PAMUK Şirketler Gurubumuzun Kurulduğu günden bu yana sahibi ve işletmecisi olan, GAZİANTEP’ li Mehmet PAMUK, GAZİANTEP Merkezli, Türkiye geneli, çok uzun 40 yıla dayanan bir ticari hayatı bulunmaktadır.

1984

Elektronik dünyasından başlayarak, Ev Tv, Video, Müzik setlerinin ilk kullanılmaya başladığı dönemlerden ilerleyerek hizmetlerimizi verdik.

1989

Tüm Türkiye genelinde bayi ağı kuruldu ve Gündemin Markaları ile Otomobil, içi Teyp, Hoparlör, satışları ve montajları ile devamlılığını sürdürülmüştür

1991

Devam eden ticari hayatımızda, popiler olduğu zamanda ve kimsenin yolda kablosuz telefon’mu olur dediği inanmadığı, yıllarında Şehirlerarası otobüs firmalarının olmazsa olmazı, iş adamlarımızın yine olmazsa olmazı olan, araçlarımızda bulunan, Mobil El ve Araç telefonlarının, Dancall, carphone, Benefon ve Nokıa gibi Markaların, satışlarını ve servislerini kurmuş bir firmadır.

1993

Gaziantep’in değerli arazilerinde bulunan Antep Fıstığı ve Zeytini olan Memleketimiz’de çiftçilik ile üretime de girdik ve ÇKS sisteminde yer aldık, yüzlerce m2 kare arazilerimize baktık değer kattık ve üretime destek verdik vermeye de devam ediyoruz.

1997

Hayatımıza dahil olmaya başlayan GSM Cep telefon ve Operatörleri dahil olmaya hızla giriş yapmıştır. Bu süreçte tüm Operatör ve Cep telefon markaları ile çok yakın çalışma süreçlerimiz oldu ve tüm Türkiye de satış pazarlama yaptık.

2000

İnşaat Sektörüne giriş yaptık

2006

Gaziantep’in merkezinde Prestij işyerlerini, İhale yolu ile satın aldık ve restore ettik, memlekete iş alanı ürettik.

2007

Şehir merkezinde ihtiyaç olan, düzgün iş yapan 3 Yıldız bir otel inşa ettik ve Turizm sektöründe’ de hizmet vermeye ve istihdamı çoğaltmaya hızla devam ettik.

2008

Ekonomik kriz sonrası biraz daha temkinli olduk ve uzun süre kendi işlerimizi korumaya aldık devam ettik.

2015

15 Temmuz sonrası piyasa çok yara aldı, Tekstili krizden, Elektronik kanadımızın, nedeni krizden çok, Operatörler’e yani kapitalizme teslim olmasından kaynaklı olmak üzere sonlandırdık. Diğer işlerimiz devam etti.

2019

Evim sektörü 2015 yıllarından sonra kiracılık ilişkileri ile dikkatimizi çeken bir sektör haline gelmiş ve üzerinde uzun zaman çalışmalar yapmış ve sistem içinde tüm Türkiye ye yayılma kararı almış ve şirketimizin birini bu sektöre 10 milyon yatırarak giriş yaptık.

2020

Yılında şubeleşmeye başladık, 40 yıla varan şirketlerimiz ve şahsi Gerek piyasa gerek ise devlete karşı sorumluluklarımızı hiçbir zaman aksatmadan yerine getirmiş bulunmaktayız.

Her zamanki gibi dürüst, doğru, adaletli, saygılı ve hızlı bir hizmet vereceğiz.

Tüm iştirakçilerimize açık net ve güven sarsmadan hizmet edeceğimizi taahhüt inandığımız yolda sizlerin de desteğini arzu ediyoruz.

Müşterilerimizin Dilinden

Profil

Faizsiz bir bankacılık ve kredi sistemi ararken tanıştığım PamukEvim sistemiyle tanıştıştığım günü Allah herkese nasip etsin. Para biriktirmek amacıyla girdiğim bu sistem sayesinde aldığım evi, Mevla’m herkese nasip etsin. Bu sistemi kuran ve hizmeti sunanlara sonsuz teşekkürler.

İhsan Yılmaz- Gaiznatep

Profil

Faizsiz bir bankacılık ve kredi sistemi ararken tanıştığım PamukEvim sistemiyle tanıştıştığım günü Allah herkese nasip etsin. Para biriktirmek amacıyla girdiğim bu sistem sayesinde aldığım evi, Mevla’m herkese nasip etsin. Bu sistemi kuran ve hizmeti sunanlara sonsuz teşekkürler.

İhsan Yılmaz- Gaiznatep

Pamuk Grup Şirketleri