İnsan Kaynakları

Sürekli artan ihtiyaçlarımızı karşılamak için ekibimize bizimle aynı vizyonu paylaşan arkadaşlarımızı dönemsel olarak kabul ediyoruz. Öncelikle, kurumsal değerlerimize saygı gösteren ve mesleğinde bireysel yeteneklerini geliştirerek ilerlemek isteyen ekip arkadaşlarını tercih ediyoruz. Katma değer elde edebilmek için var olanı geliştirmek ve en iyi sonuçlara ulaşmak için insan kaynakları yönetimi birimimiz tarafından düzenli olarak şirket içi eğitimler gerçekleştiriyor ve mesleki yetilerin yanı sıra davranışsal olarak da sürekli bir gelişim öngörüyoruz.

Ekip olarak çalışmak ve hep beraber en iyiye ulaşabilmek için, samimi ve disiplinli bir çalışma programı uyguluyoruz. Doğru işi üretmek ve müşterilerimizden olumlu geri dönüşleri elde etmek birincil hedefimizdir. Bunun yanında sektöre faydalı olmak ve iş geliştirme süreçleri ile benzersiz hizmetler üretmek misyonumuzdur. Bizimle aynı vizyonu paylaşan ekip arkadaşlarıyla çalışmaktan memnuniyet duyarız. Açık pozisyonlar dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Pamukevim bünyesinde, farklı departmanlarda açık pozisyonlar dönemsel olarak söz konusu olabilmektedir. Firmamızda ekip arkadaşlarımıza katılmak üzere aşağıdaki açık pozisyonlarda alım yapılacaktır. Başvurularınız insan kaynakları yönetimi birimimiz tarafından değerlendirilerek, en kısa zamanda size dönüş yapılacaktır. Başvurularınızda, kişisel bilgilerinizi en detaylı ve doğru biçimde vermenizi, iş başvuru ilkelerine uygun ve sizi değerlendirebileceğimiz başvurular yapmanızı rica ederiz.

İş başvurusu değerlendirme sürecinde; öncelikle pozisyona uygunluğunuz incelenecek, bunun akabinde diğer değerlendirmeler yapılacaktır. Pamukevim’in bir parçası olmak, sürekli gelişmek ve yeni ufuklara adım atmak için bize katılabilirsiniz. Ekibimizin parçası olan her çalışma arkadaşımızın, teknoloji, piyasa ve sektör gelişimine paralel olarak gelişim kaydedebileceği, mutlu ve huzurlu biçimde çalışabileceği bir ortam sunuyor ve arkadaşlarımızdan da bu yapının kusursuz bir parçası olmalarını bekliyoruz. Hep birlikte büyümek ve başarılı işlere imza atmak için bize katılın.

Başvuru Formu

CV’nizi info@pamukevim.com.tr adresine gönderebilir veya aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

    Word, Excel, PowerPoint ya da Pdf formatındaki CV'nizi yükleyin.