Sıkça Sorulan Sorular

 1. Genel İştirakçilerimizin kaç kişilik grup ise, kaç lira değerinde bir bütçe ayıracak ise taksitler halinde katkıyı kendine yapıyor ve faizsiz bütçe oluşuyor bunun karşılığında çok az bir hizmet bedeli ödüyor. (Örnek Sistem kadınların altın günü gibi diyelim ki 36 kişi bir araya geldi ve her ay bir katılımcı toplanan altını alıyor ve birine veriliyor, kadınlarda en son alan 36
 1. Bankadan Kredi çekerseniz çok fazla taksit öder, Vadeye göre yatırımınız kadar faiz ödersiniz, ödenemeyecek tutarlar oluşur ve tıkanır iseniz yatırdığınız yatırımda elinizden gider.
 2. Pamukevim’de paranız para olarak kalır, faiz ödemediğiniz gibi, birikmiş yatırımınızı iade alabilirsiniz.
 3. Dayanışma ile ilerleyen bu sistemde herkes birbirine el birliği, gönül birliği beraberliği ile Herkes karlı çıkmaktadır.
 1. Gelirine göre, İsteyen Her Türk Vatandaşı, tamamen faizsiz Peşinatsız kredisiz, hesaptan yararlanabilir.
 2. Ev, Araba, İşyeri, Arsa, Arazi, Makine, iş makinası, Fabrika, İhtiyaç, Yatırım yapan,
 1. İştirakçilerimizin seçeceği birçok model bulunmaktadır, Çekilişli, Çekilişsiz, Eşit taksitli, Kira yardımlı yanı sıra Tamamen Esnek sizlerin her türlü ödeme talebine göre Sınırsız hesaplamalar yapılmaktadır.
 2. Taksit ve Hesaplamalarda yüzlerce seçenek bulunmakta, Sabit, artışlı, Az artışlı, Çok artışlı gibi bütçenize göre yapılır ve daha erken ayda taksitleriniz biter, Siz Taksit tuta”rı ya da, kaç ay, nasıl isterseniz öyle ödemeler çıkmakta,
 3. Çekilişler ev Teslimatlar zamanında yapılır.
 4. Taksitler faizsizdir. Hizmet bedeli dışında herhangi bir ücret ödenmez.
 5. Çekilişli sistemde Faiz ödemeden ilk aylarda yatırımınızı alma şansı vardır.
 6. Türkiye’nin her yerinden, beğendiğiniz yatırımınızı alabilirsiniz.
 7. Birikimlerinizle uzun bir sürede alacağınız yatırımınızı size daha kısa sürede teslim ederiz.
 8. Sistem sizi tasarrufa yönlendirir. Mal sahibi yapar.
 9. İstediğiniz her an evin değerinde değişiklik yapabilirsiniz. İşten çıkarıldı veya geliriniz durdu ise, taksit dondurabilirsiniz, değişiklik yapabilirsiniz.
 10. Zorunlu durumlarda, Ödeme güçlüğünüz devam eder sistemden çıkmak, İptal etmek isterseniz edebilirsiniz, Hizmet bedeli hariç, yatırım tutarınız, tekrar size 90 gün içinde iade olur.
 11. PamukEvim’den evini alan kişinin borcu bitene kadar Yatırımına İpotek ya da rehin konur satılamaz. İştirakçilerin hakkını korumuş oluruz.
 12. İştirakci kendi Yatırımını sağlar, geçeceği için kiradan kurtulur, aracına biner, işini kurar, ucuza mal eder.
 13. Yapılan uygulamalar, tüketiciyi kollayacak şekilde noter huzurunda ve BDDK Denetimi ile ilerlemektedir.
 14. Borçlarını erken ödeyebilir, Sabit sistemde teslimatı erken alabilir, Rehin ya da İpotek kaldırılır. Ancak Çekilişli sistemde değişmez. Ama erken taksit ödemek isterse ödeyebilir.
 1. Peşinatınız yok ise vermeyebilirsiniz,
 2. Hizmet bedelini taksit ile önce ödeme yapmanız durumunda bir fark oluşmaz, ancak hizmet bedeli ödemeniz bitene kadar, çekilişe katılamaz ve çekilişli sisteme dahil olamazsınız. Hizmet bedeli ödemesi bitmesinden itibaren katılabilirsiniz.
 3. Hizmet bedeliniz yok ise taksitlendirebiliriz, teslimatınız bir o kadar ötelenir veya Taksitlendirebiliriz normal taksitlerinizin üzerine eklenir kaydırılmaz ancak hizmet bedeli tutarınız değişir.
 4. Hizmet bedeli % oranı katıldığınız kampanyalara göre %5 den başlayan tutarlar ile deyişgenlik göstermektedir.
 5. Peşinatım var verebilirim der iseniz ne kadar çok peşinat verir iseniz, erken teslimat uygulanarak daha erken alabilirsiniz.
 1. İştirakçimizin katıldığı kampanya çerçevesinde istediğini, istediği yerden ekspertiz değerleri karşılanmak sureti ile, diğer fon katılımcılara zararı olmayacak durumda, rehin yada ipotek koyulması ve gerektiğinde kefil verilmesi sureti ile alabilir. İstediğiniz şekildede kullanabilirsiniz. Kiraya verebilirsiniz.
 2. Alınan yatırımın, kasko sigortası, Dask ve Trafik sigortası yapılmak şartı vardır.
 1. Teslimatlar çekilişsiz ve esnek ise, günü bellidir o tarihte alır, çekilişli ile Ay içinde kayıt olanlar, ayın 20’si ile 30’u arasında yapılacak olan çekiliş sonucu belirlenir, çıkar ise sözleşme koşullarına ve kurallara göre teslimatı yapılır.
 2. Yapılan uygulamalar, tüketiciyi kollayacak şekilde noter müsait olduğun müddetçe noter ile ilerlemektedir.
 1. Kredi ve faiz olmadığı için hemen teslim mümkün değildir, BDDK nın koyduğu şartlardan birisidir.
 2. İştirakcilerin birbirine sağladığı destekler ile yapıldığından herhangi bir faiz sistemi yoktur.
 1. Sgk veya benzeri bir sigortanız yok ise alabilirsiniz, ancak gelirinizi ıspat etmek ve kefil vermek durumundasınız.
 1. Tapu raici belediye değerleri üzerinden yapılabilir sorun teşkil etmez.
 2. Rehin ve İpotek ekspertiz değeri sonrası, Kalan borcun %30 fazlası ile konulur, masrafları İştirakciye aittir.
 3. Kalan Borçlar bitiminde kaldırılır, erken kaldırmak istenildiğinde, erken ödeme yapılır ve kaldırılır.
 1. Herhangi bir değişiklik olmaz, ayrılanın yerini şirket doldurur, süreç içinde yerine başka iştirakçi girer.
 1. Yapabilirsiniz, siz gelemez iseniz, kargo ile sözleşme gönderilir ya da size bir personelimiz gelir, anlatır, imza alır.
 1. Banka hesap numaralarına yatırılır, Havale yapılır, Ya da kredi kartı ile tahsil edilir.
 2. Hiçbir zaman elden ödenmez,
 3. Elden ödemelerde bir sorun çıkar ise sorumlu iştirakçilerdir.
 1. Bankadan ilerlediğinde, taksitlerin üzerine çok ciddi bir faiz vade farkı gelir, birkaç ay ödediğinizde, taksitlerden önce faizler tahsil edildiği için, öncelikle faizleri ödemiş olursunuz, ana para fark etmeyecektir, dolayısı ile ayrılmak istenildiğinde ciddi anlamda bir faiz yükü ödeyecek ve elinize para geçmeyecek işin içinden çıkılmaz hale geleceksiniz.
 2. PamukEvim’ de sistem farklıdır, faiz yok, ödeme güçlüğünde dondurabilirsiniz, ayrılmak istediğinizde çok küçük bir hizmet bedeliniz dışında bir paranız gitmediği gibi, ödemiş olduğunuz tüm tutarları iade alabilirsiniz.
 1. 40 yıla yakın zamandır ticaret yapan Pamuk grup’ un geçmişi geleceğinin teminatıdır.
 2. Başka şirketleri bulunduğu gibi, Şahsi mal varlıkları ile şirkette imza yetkilidir. Bazıları gibi, Paravan şirket olmadığı gibi kandırmaca yoktur.
 1. Hafta içi Her gün 09:00 ile 19:00 Arası Pazar 10:00 ile 18:00 Arası hizmet verilmektedir.

Müşterilerimizin Dilinden

Profil

Faizsiz bir bankacılık ve kredi sistemi ararken tanıştığım PamukEvim sistemiyle tanıştıştığım günü Allah herkese nasip etsin. Para biriktirmek amacıyla girdiğim bu sistem sayesinde aldığım evi, Mevla’m herkese nasip etsin. Bu sistemi kuran ve hizmeti sunanlara sonsuz teşekkürler.

İhsan Yılmaz- Gaiznatep

Profil

Faizsiz bir bankacılık ve kredi sistemi ararken tanıştığım PamukEvim sistemiyle tanıştıştığım günü Allah herkese nasip etsin. Para biriktirmek amacıyla girdiğim bu sistem sayesinde aldığım evi, Mevla’m herkese nasip etsin. Bu sistemi kuran ve hizmeti sunanlara sonsuz teşekkürler.

İhsan Yılmaz- Gaiznatep

Pamuk Grup Şirketleri