Gelirinizin bir kısmını kenara atarak araba ya da ev sahibi olabilirsiniz. Genelde aileler arasında tasarruf edip kenara para atmak pek kolay değildir. Bu yüzden 0 faiz ile yatırım imkanları sunan PamukEvim’i tercih edebilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Araba Almak Mümkün mü?

Evet, peşinatsız ve taksitli araba satın almanız mümkün. PamukEvim güvencesi ile bütçenize göre taksitle araba alabilirsiniz.

Taksitle Araba Almak İçin Taşıt Kredisi Gerekli mi?

Hayır, peşinat ödemeden taksitle araba almak için taşıt kredisi gerekmez. PamukEvim faizsiz araba sistemi ile hızlı ve güvenilir, krediye ihtiyaç duymadan araç sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca banka ve bayilerin verdiği taşıt finansmanlarının faiz oranları yüksek olabilir. PamukEvim sisteminde hiçbir faiz ve fark ödemenize gerek yoktur. Sadece hizmet bedeli ödeyerek araç sahibi olursunuz. Ödemeniz gereken hizmet bedeli oranı kampanyaya göre değişiklik gösterir. Hizmet bedeli oranları %5-%10 arasında değişir.

Nereden Taksitle Araba Alabilirim?

PamukEvim faizsiz araba alma sisteminden taksitle araba alabilirsiniz. Peşinatsız taksitle araba almaya karar verdiğinizde

Peşinatsız Taksitle Araba Alma Yöntemleri

Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum, diyorsanız PamukEvim bunun için en doğru adres. Çeşitli ödeme imkanları sunan sistem ile güvenilir bir şekilde araba sahibi olabilirsiniz.

Çekilişli Taksitle Araba Alma Modelleri

PamukEvim çekilişli araç alma modellerinde biri sabit ödemeli bir diğeri ise erken teslimli modeldir. İki model için de kazanan ay içinde kaydolanlar için ayın 20’si ile 30’u arasında yapılacak olan çekiliş sonucu belirlenir, çıkar ise sözleşme koşullarına ve kurallara göre teslimatı yapılır.

Çekilişsiz Taksitle Araba Alma Modelleri

Çekilişsiz modelde erken teslimli ve sabit ödemeli olarak iki model vardır. Teslimat çekilişsiz ise günü bellidir, belirli zamanda yatırım yaptığınız araba ya da eve ulaşabilirsiniz. Çekilişsiz modellerden birinde aylık ödemeler sabittir. Erken teslimli modelde ise aylık ödemelere belirli zamanlarda zam uygulanır.

Esnek Ödemeli Araba Alma Modeli

Esnek ödemeli modelde bütçenize göre aylık ödeme planı oluşturabilirsiniz. Ödeyemeyecek gibi durumda olursanız ödemeleri durdurabilir ya da önceden ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.

Yardımlaşmalı Araba Alma Modeli

PamukEvim yardımlaşmalı modelde 60, 80, 100 ve 120 kişilik gruplar mevcut. Ev ya da farklı bir yatırımda bulunmak isteyen kişi ne kadarlık bir rakam istediğini belirler. Dâhil olunan grupta istediği yatırımı alan kişilerin taksitleri belirli bir oranda arttırılarak vade sonuna kadar sabitlenir.

peşinatsız araba almak

Peşinatsız Taksitle Hangi Araçları Alabilirim?

PamukEvim ile dilediğiniz arabayı dilediğiniz yerden dilediğiniz fiyatlara satın alabilirsiniz. Sadece araç aldığınız zaman kasko ve trafik sigortası yaptırması şartı aranır.

Kimler Taksitle Araba Alabilir?

Her isteyen Türk vatandaşı peşinat ödemeden taksitle araç sahibi olabilir. Aktif SGK kaydı olması şartı aranmaz. Araç alacak kişinin gelirini belgelemesi gerekir. Aksi takdirde kefil göstermelidir.

Peşinatsız Taksitle Araba Almanın Avantajları

Peşinatsız taksitli 2. el ya da sıfır araba sahibi olabilirsiniz. PamukEvim ile araba sahibi olmanın avantajlarını şöyle sıralayabiliriz: 

  • Peşinatınız yoksa bile araba sahibi olabilirsiniz.
  • Faiz ya da herhangi bir fark ödemenize gerek kalmaz.
  • Sistemde faiz yok, ödeme güçlüğü yaşadığınızda dondurabilirsiniz. Ayrılmak istediğinizde çok küçük bir hizmet bedeliniz dışında bir paranız gitmez ve ödemiş olduğunuz tüm tutarları iade alabilirsiniz.
  • Birikimlerinizle uzun bir sürede alacağınız yatırımınızı daha kısa sürede alma şaşınız vardır.
  • Sistem sizi tasarrufa yönlendirir. Mal sahibi yapar.
  • Yapılan uygulamalar, tüketiciyi kollayacak şekilde noter huzurunda ve BDDK Denetimi ile ilerler. 
  • Her bütçeye uygun aylık ödeme, peşinat ödeme ve ara ödeme seçenekleri vardır.
  • Türkiye’nin her yerinden, beğendiğiniz yatırımınızı alabilirsiniz.